Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów i znanych osobistości. Miasto swoją nazwę zawdzięcza najwyżej wzniesionemu  na Kępie Swarzewskiej brzegowi morskiemu / ok. 68 m n.p.m. /, to również najdalej na północ wysunięta miejscowość Polski. Na piękną piaszczystą plażę można zejść schodkami lub łagodną drogą przez las sosnowy.

Obiekt położony w cichej, spokojnej okolicy, nieznacznie oddalony od centrum miejscowości.Usytuowanie umożliwia dostęp do plaży dwiema drogami - z wysokiego klifu z pięknym widokiem bezkresnego morza oraz łagodnym zejściem poprzez las wydmowy.







To komfortowy, nowoczesny obiekt położony na pięknym, zielonym terenie ok. 300 m od morza.Dla zapewniania miłego i czynnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z wielofunkcyjnego boiska, placu zabaw dla dzieci, ogrodowego grilla oraz sali do gier i siłowni. Ponadto do dyspozycji uczestników oddajemy przygotowane sale do zajęć lekcyjnych, klimatyzowaną stołówkę połączoną z budynkiem hotelowym, kawiarenkę i recepcję.




Do dyspozycji gości pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką i telewizorem. Dla rodzin proponujemy również pokoje przechodnie- połączone, ze wspólną łazienką i telewizorem oraz pokoje typu studia - połączone przedpokojem z oddzielnym wyjściem i wspólną łazienką. Wszystkie pokoje z balkonami. Wszystkie pokoje posiadają nowe funkcjonalne łazienki (po remoncie w 2010r.)