Darłowo to atrakcyjna miejscowość na Wybrzeżu Koszalińskim i Równinie Słupskiej. Szerokie piaszczyste plaże, czysta morska woda oraz wyjątkowy klimat Darłowa i Darłówka są znane i cenione w Europie już od XIX w. Coraz większe rzesze turystów przyciąga corocznie ciekawa historia miasta oraz zabytkowa architektura. Inwestycje poczynione w mieście i okolicach oraz liczne atrakcje kulturalne sprawiają, że przebywanie tutaj to prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA 2 jest doskonale zlokalizowany pod względem dostępności do atrakcji turystycznych regionu zarówno tych w najbliższej odległości jak i tych nieco bardziej oddalonych.Usytuowanie w Darłówku Wschodnim gwarantuje gościom ciszę i spokój, a także przepiękne tereny spacerowe na grobli prowadzącej do przesmyku łaczącego Bałtyk z jeziorem Kopań.
Bezkresne plaże, drzewa z konarami powyginanymi sztormowymi wichurami ,morskie fale z białymi grzywami długo pozostają w wakacyjnych wspomnieniach naszych gości.

Gości zapraszamy do wyremontowanych pokoi  w budynku hotelowym oraz w domkach.
W budynku hotelowym "A" do dyspozycji pokoje 2,3,4 osobowe z nową funkcjonalną łazienką, balkonem, telewizorem oraz nowym wyposażeniem zapewniają komfort zakwaterowania.
W budynku hotelowym "B" do dyspozycji pokoje 2,3,4 osobowe z nową funkcjonalną łazienką, balkonem, telewizorem, oraz w pokoje typu studio (3+4) z własną łazienką, balkonem, telewizorem.
W domkach zapewniamy pokoje 2,3,4 osobowe typu studio z łazienką (wc,prysznic,umywalka), w każdym pokoju telewizor.Ośrodek Wypoczynkowy „DIUNA 2” - Darłówko
 
     Ośrodek Wypoczynkowy "DIUNA 2" usytuowany jest ok. 100 m od morza, położony na ogrodzonym i bezpiecznym terenie pełnym zieleni. Przy dojściu do morza znajdują się piękne tereny spacerowe. Ośrodek jest oddalony o 400 m od parku wodnego z wodą morską. W 2010r. ośrodek poddany został gruntownemu remontowi z zewnątrz i wewnątrz oraz doposażony.